KONST / Litografier / Färglitografi 13016031
nr 1301 6031
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/150. Motivet: 46x35 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:39:33
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund